KOMUNIKAT OBCHODÓW 40 LECIA POWSTANIA SW

WROCŁAW – GDYNIA – WARSZAWA

Wydarzenie objęte jest Patronatem Narodowym Prezydenta RP Andrzeja Dudy
oraz Patronatem Honorowym Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

11 i 12 czerwca we Wrocławiu, 23 i 24 czerwca w Gdyni oraz 25 i 26 czerwca 2022 r. w Warszawie Stowarzyszenie Solidarność Walcząca, Fundacja Pomorska Inicjatywa Historyczna oraz Fundacja Wizja Rozwoju organizują obchody 40. rocznicy powstania Solidarności Walczącej.
Współorganizatorem części Obchodów odbywających się w Gdyni i w Warszawie jest Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych oraz Urząd ds Kombatantów i Osób Represjonowanych.

Do Gdyni będzie zorganizowany bezpłatny przejazd autokarami z Wrocławia, Poznania, Rzeszowa/ Lublina, Krakowa/ Katowic i Warszawy. Jeśli będzie zapotrzebowanie to również z innych lokalizacji.
Wyjazd z miejsc początkowych do Gdyni planowany jest w środę 22 czerwca we wczesnych godzinach popołudniowych, tak aby dotrzeć nad morze najpóźniej ok. godz. 21/22. W Gdyni szykujemy bezpłatne noclegi z 22/23 i 23/24 czerwca.
Z Gdyni te same autokary zawiozą uczestników do Warszawy w piątek, 24 czerwca a w niedzielę rozwiozą uczestników do miejsc skąd wyruszały. W Warszawie również zapewniamy nocleg dla uczestników z 24/25 i 25/26 czerwca.

W związku z powyższym przyjmujemy zgłoszenia na noclegi. Maile ze zgłoszeniem proszę kierować na adres:  noclegi@fundacja-pih.pl w tytule maila podając nazwisko i imię osoby zgłaszanej.
Zgłoszenia muszą zawierać miejsce noclegu (Gdynia lub Warszawa bądź oba) nazwisko, imię, miejscowość zamieszkania osoby zgłaszającej oraz WAŻNE: 
nr legitymacji działacza opozycji antykomunistycznej wydanej przez Urząd ds Kombatantów i Osób Represjonowanych (osoby posiadające status Działacza….). Koszty noclegów tych osób UdsDiOR zrefinansuje nam. Osobom, które nie mają bądź nie podadzą numerów legitymacji będziemy musieli noclegi opłacić z środków fundacji/ stowarzyszenia.

Zgłoszenia na przejazdy autokarami będziemy przyjmować oddzielnie w terminie późniejszym.

Wsparcie finansowe zapewnia Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Roman Dmowskiego
i Ignacego Jana Paderewskiego – w ramach Funduszu Patriotycznego
oraz Totalizator Sportowy.

amateur maressa rodriguez.onlyragazze.com
sessohub.net
Scroll to Top