Proszę Wszystkich o pomoc w odszukaniu grobów Naszych Kolegów, o pomoc w kontakcie z ich rodzinami, przyjaciółmi, z ludźmi którzy cokolwiek wiedzą o Zmarłym. Wiedza o poszczególnych nazwiskach jest różna, będę to pokazywał w poniższym zestawieniu.  Do czego jest to nam potrzebne – generalnie jako drogowskazy do Ich miejsc Wiecznego Zakwaterowania, które powinniśmy zawrzeć w biuletynie o Tych ludziach: jak do tych miejsc dotrzeć; wspominki, opowiadania – proszę też o zdjęcia.  Musimy dotrzeć do Wszystkich Mogił naszych Przyjaciół, zamontować Wizytówkę Naszej Pamięci o Nich – Znaczek Nagrobny Solidarności Walczącej.

Oraz postawić Znicz Solidarności Walczącej,  

     Marzy mi się, że mój wnuk – Twój wnuk – Ich wnuk, kiedy zauważą taki Znaczek na nagrobku zatrzymają się – może zdarzyć się wtedy modlitwa a może nawet piękna refleksja o istocie przyjaźni, pamięci i solidarności – więc zjedźcie czasem z drogi głównej i wpadnijcie do Nich, możecie wyjść stamtąd inni; piękniejsi.

     Lista – Raport zawiera 205 nazwisk, jeżeli ktoś zauważy jej niepełność proszę o uzupełnienie.

     Zamontowaliśmy 107 Znaczków, na liście będą oznaczone *, oznacza to również, że lokalizacja grobu jest znana – Kiedy przy nazwisku będzie zwrot (czeka) to znaczy, że znamy pełną lokalizację, ale czekamy na kontakt z rodziną lub kimś, kto zna rodzinę zmarłego. Może przy lokalizacji pojawić się oznaczenie # czyli montaż jest kwestią najbliższego czasu.

 

PONIŻEJ LISTA OSÓB W PORZĄDKU ALFABETYCZNYM. NAZWISKA ZACZYNAJĄCE SIĘ NA LITERĘ:

Stan na dzień 7 września 2020

amateur maressa rodriguez.onlyragazze.com
sessohub.net
Scroll to Top